Regulamin

Regulamin


1. Sklep internetowy www.etutto.pl prowadzi Sklep dziecięcy TUTTO Joanna Wróbel z siedzibą w Kamieniu Pomorskim, przy ul. Żwirki i Wigury 1b/2.

2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. www.etutto.pl zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu - przerwy techniczne, konserwacja systemu, zmiana oferty etc.

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00

3. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną przez www. etutto.pl.

4. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

5. W przypadku braku towaru w magazynie, Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Sytuacja taka może zaistnieć, gdyż prowadzona jest również sprzedaż w sklepie stacjonarnym.

6. Koszt dostawy pokrywa Zamawiający.

7. Wszystkie ceny towarów z oferty naszego sklepu nie obejmują kosztów przesyłki i zawierają podatek VAT.

8. Sklep Internetowy www.etutto.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru lub realizacji zamówienia, wynikające z błędnie lub niedokładnie podanego przez Klienta adresu dostawy.

9. Zmian w zamówieniu można dokonać kontaktując się z www.etutto.pl za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@etutto.pl lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy na stronie internetowej sklepu.

10. Maksymalny czas oczekiwania na wpłatę to 3 dni od momentu zamówienia towaru. Po upływie tego czasu, przy braku wpłaty, zamówienie jest anulowane..

11. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.etutto.pl jest prawnie wiążącą umową sprzedaży. Tekst umowy składa się z treści konkretnego zamówienia oraz z ogólnych warunków (Regulamin).

12. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza, zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.etutto.pl (w stopce) oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień umowy sprzedaży towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail. Wcześniejsze zamówienia Klient może zobaczyć w ramach konta po zalogowaniu w zakładce "Moje konto > Twoje zamówienia ".

13. Reklamacje związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną - Sklep dziecięcy TUTTO Joanna Wróbel podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania sklepu internetowego , w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.

Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Sklep dziecięcy TUTTO Joanna Wróbel o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu sklepu internetowego.

Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: Sklep dziecięcy TUTTO Joanna Wróbel, ul. Żwirki i Wigury 1b/2, 72-400 Kamień Pomorski, mailowo na adres: sklep@etutto.pl lub poprzez formularz kontaktowy (klik), wybierając odpowiedni temat wiadomości - Wsparcie techniczne.

W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem sklepu.

Sklep dziecięcy TUTTO Joanna Wróbel zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Więcej informacji o reklamacjach i zwrotach znajdziesz w zakładce "Zwroty i reklamacje"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl